Všetky
|
Ústav
|
Štúdium
|
Veda a výskum
04september

V Kechneci pri Košiciach vybudujú nový závod

Nový závod spoločnosti Handtmann pre výrobu dielov pre automobilový priemysel s investíciou 90 miliónov eur pribudne v Kechneci pri Košiciach. V tamojšom priemyselnom parku v ... Bližšie informácie o konferencii nájdete na https://kosicednes.sk/udalosti/v-kechneci-pri-kosiciach-vybuduju-novy-zavod/.

19júna

PKM2019 – Príprava keramických materiálov

Vážení kolegovia, priatelia,
dovoľujeme si Vás informovať o konferencii PKM2019 – Príprava keramických materiálov. Bližšie informácie o konferencii nájdete na http://web.tuke.sk/seminar_PKM/.

7júna

Stretnutie členov AO FMMR

Vážení kolegovia,
pozývam Vás na stretnutie Akademickej obce FMMR dňa 10.06.2019 o 10:30 hod. do posluchárne I-2, budova PK19.

doc. Ing. Gabriel Sučik, PhD.
Predseda Akademického senátu FMMR

10apríla

IRON AND STEELMAKING 2019

Vážení kolegovia, priatelia,
dovoľujeme si Vás informovať o konferencii Iron and Steelmaking 2019. Bližšie informácie o konferencii nájdete na https://ohaz.umet.fmmr.tuke.sk/iasm2019/.

10apríla

Nákup strategických surovín

Milí kolegovia,
dávame na známosť, že v piatok 12.4.2019 o 9:00 v miestnosti č. 14 PK 14 sa uskutoční prednáška generálneho manažéra pre nákup strategických surovín pre U.S. Steel Košice, s. r. o..
Prednáška je zameraná na Nákup strategických surovín v U. S. Steel Košice, s. r. o., spôsob dopravy surovín, množstvá dovážaných surovín a pod.

3marca

REACH a jeho aplikácia v hutníckom priemysle

Ústav Metalurgie, Ústav recyklačných technológií, Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie, Technickej univerzity v Košiciach Vás pozývajú na odborný seminár s témou: REACH a jeho aplikácia v hutníckom priemysle Prednášajúcou bude: Ing. Petra Králová.
Seminár sa bude konať dňa 7.3.2019 o 9:10 hod. v PK 14 č.m. 009 (14).

20júna

Odborné prednášky na Gymnáziu v Krompachoch

Naši kolegovia sa zúčasnili odborných prednášok pre študentov 2. a 3. ročníka na Gymnáziu v Krompachoch.
Viac informácií TU

16júna

Veda a technika - VaT - RTVS

Magazín o vede a technike s Gregorom Marešom na tému Laboratórium simulácie procesov prúdenia s doc. Ing. Branislavom Buľkom, PhD..
Viac informácií TU

11júna

Návšteva laboratórií Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie na TU v Košiciach

Dňa 27. 4. 2018 sa vybraní študenti našej školy zúčastnili laboratórnych cvičení na Technickej univerzite v Košiciach, ktoré nám boli ponúknuté ako pokračovanie teoretických prednášok uskutočnených na našej škole.
Viac informácií TU